SKOLAMINÁTOVÉ BAZÉNY

Vzhledem k tomu, že si za kvalitou námi realizovaných bazénu stojíme, nabízíme pouze kvalitní a ověřené sklolaminátové bazény českého výrobce, který se výrobou bazénu zabývá již 23 let! Sklolaminátové bazény jsou vyrobeny vcelku, bez jediné spáry, sváru nebo jiného spojení. Tím se odlišují od ostatních bazénů, které se svařují z fólií nebo plastů. Díky tomu, že bazénové těleso nemá žádné spoje, nemusíte se obávat poškození bazénu v důsledku jejich uvolnění. Další výhodou sklolaminátových bazénů je zvýšená mechanická odolnost, která je dána vyztužením skelnými vlákny, takže se nemusíte obávat protržení nebo křehnutí, což je největší nevýhodou fóliových i plastových bazénů. V neposlední řadě sklolaminátové bazény vynikají zvýšenou odolností proti chemikáliím, které se používají pro úpravu bazénové vody.  

Proto mají sklolaminátové bazény mnohonásobně delší životnost a vyšší užitnou hodnotu než bazény plastové i fóliové. Důkazem je i to, že shodný materiál se používá také v leteckém i lodním průmyslu.

 

Charakteristika našich  bazénů

  • dokonale pevné a hladké vodní nádrže, vyrobené jako monolitický kus bez jakýchkoliv spár po lepení či svařování
  • bazény vyrobeny z materiálu který neoxiduje, nekřehne, je tepelně a tvarově stálý a velmi odolný proti mechanickému poškození
  • konstrukce bazénů a jejich povrchová úprava umožňuje ponechat vodu v bazénech celoročně bez obav z poškození mrazem a zaručuje trvanlivost povrchu, který ani po letech nebledne a neztrácí lesk
  • díky vysoké tuhosti konstrukce a nástřiku PUR pěny není nutné bazény při montáži obetonovávat - postačuje zásyp soudržnou zeminou
  • každý bazén je vyroben včetně širokého límce, který umožňuje jednoduché podsunutí dlažby
  • bazény jsou vyráběny s granitovými povrchy

Naše nabídka:

 

NOVINKA - BAZÉN RELAX 

 

Možnosti povrchové úpravy:


 
 
 
 
 

Montáž bazénu:

Další výhodou sklolaminátových bazénu je jednoduchost stavební přípravy. Díky pevnosti tělesa bazénu stačí vyhloubit výkop jen o málo větší než je samotná velikost bazénu a provést zpěvnění dna výkopu tenkou betonovou deskou. Betonové podloží je důležité zéjména kvůli rovnému usazení bazénu a zpevnění podkladu. Následně je již možné provést usazení bazénu, jeho propojení s filtrační jednotkou a případné zapojení ostatních technologí. Veškeré montážní práce již jsou součástí naší cenové nabídky. Pokud se rozhodnete provést stavební přípravu svépomocí, náš technik je bezplatně k dispozici Vám nebo stavební firmě pro případ jakéhokoliv poradentsví. Pokud nechcete být stavebními pracemi zatěžovány, zhotovíme veškeré práce za Vás tzv. na klíč.

 

Ukázka montáže:


 
 
 
 
 

Na co si dát pozor při výběru bazénu?

Při výběru sklolaminátového bazénu je třeba věnovat zvýšenou pozornost zejména síle stěny, použité polyuretanové pěně, která bazén vyztužuje a tepelně izoluje. Mnoho výrobců sklolaminátových bazénů ve snaze šetřit výrobní náklady nepoužívá kvalitní materiály, případně v co možná nejmenším množství, čímž za cenu získání vyšší marže nebo snížení prodejní ceny dodají zákazníkovi nekvalitní bazénové těleso, které neodpovídá vlastnostem kvalitně vyrobeného bazénu. U zákazníků se nejčastěji setkáváme se vznikem osmózy (puchýřky na stěně bazénu), což je jeden z následků nekvalitně provedené výroby.

Stejně tak doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost u prodejců, kteří zákazníky lákají na bombastické slevy, mnohdy přesahující 50% i více. Jelikož jsou v dnešní době ceny sklolaminátových bazénů na historickém minimu, prodejci opravdu kvalitních bazénů zdaleka nedosahují marže 50%, proto je taková sleva zavádějící. Vysoká sleva je buď poskytována z ceny bazénu, která je fiktivně přemrštěná anebo je následně cenový rozdíl doháněn v ostatních technologiích nutných pro provoz bazénu, opět na úkor jejich kvality. Takové nabídky jsou nejčastěji lákadlem velkých firem, které spoléhají na to, že si zákazník neuvědomuje, že drahé reklamní kampaně a obecně vysoké náklady na reklamu jsou jednou z mnoha položek, které naopak dokazují, že oproti ostatním musí mít marže daleko výší.

Další

.